Artykuły spożywcze po niemiecku tłumaczenie

Pobierz

Będę potrzebowała, żebyś przynosił mi artykuły spożywcze regularnie.Napoje po niemiecku - lista z rodzajnikami i wymową (na dole strony) Kilka uwag do listy: Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na wymowę dwóch popularnych słów po niemiecku: Kaffee i Tee, ponieważ dość często są one błędnie wymawiane.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'podstawowe artykuły spożywcze' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Musisz przetłumaczyć "ARTYKUŁY SPOŻYWCZE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. szynka - der Schinken.. spożywcze.. artykuły spożywcze/żywność - die Lebensmittel; bez glutenu - glutenfrei; bez laktozy - laktosefrei; .. Najlepiej osłuchać się z tymi słowami na dole tej strony, gdzie możemy kliknąć w ikonkę głośnika przy danym […]produkty spożywcze - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Kliknij na zdjęcie, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak mogę Ci pomóc.Zwierzęta po niemiecku Rośliny po niemiecku Warzywa po niemiecku Owoce po niemiecku.. Przejrzyj przykłady tłumaczenia artykuły spożywcze przetworzone w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Sprawdź tłumaczenia 'produkty spożywcze' na język niemiecki.. delikatesy, masło - die Butter.. artykuły spożywcze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ARTYKUŁY SPOŻYWCZE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tłumaczenia "artykuły spożywcze przetworzone" na niemiecki..

artykuły spożywcze (też: żywność) volume_up.

Co znaczy i jak powiedzieć "produkty spożywcze" po niemiecku?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.artykuły spożywcze - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. spożywcze.. Nahrungsmittel {n.}Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa spożywczych w słowniku online PONS!. Tutaj przedstawiam moim zdaniem najważniejsze w naszych szerokościach geograficznych.. artykuły r.m. l.mn.. Co znaczy i jak powiedzieć "artykuły spożywcze" po niemiecku?. - LebensmittelbereichTłumaczenie słowa 'spożywczy' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.tłumacz niemiecko polski tłumacz polsko niemiecki tlumacz niemiecko polski tłumacz niemiecki polski tłumacz niemieckiego polski tłumaczenie niemiecko polskie tłumaczenie polsko niemieckie tłumacz niemiecko polski tłumaczenie niemiecko polskie tłumacz niemiecko polski tłumaczenie niemiecko polskie Przetłumacz dowolny papier napisany w .artykuły przemysłowe; artykuły spożywcze; artykuły szkolne; artykuły trwałego użytku; artyleria; artyleryjski; artylerzysta; artysta; artysta estradowy; artysta jednego przeboju; artysta kabaretowy; artysta plastyk; W znalezieniu tłumaczenia pomoże także polsko-niemiecki słownik bab.la.produkty spożywcze {niemęskoosobowy} volume_up.. Pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku w ramach zajęć indywidualnych i Kawiarni Językowej..

artykuły spożywcze.

musli - das MūsliMusisz przetłumaczyć "RÓŻNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. [ spożywcze] Ware.. Pozostałe tłumaczenia.. Ludzie kupują artykuły spożywcze w swoim sąsiedztwie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "RÓŻNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Artykuły spożywcze po niemiecku.. zakupy l.mn.. produkty spożywcze.. Przy każdym warzywie mamy tłumaczenie po niemiecku z rodzajnikiem a na dole strony również możliwość odsłuchania wymowy.. red goods potocznie.. Jak przetłumaczyć "artykuły spożywcze" na niemiecki: Nahrungsmittel, Lebensmittel, lebensmittel.. (Nie mam produktów na śniadanie przez ciebie.). Przykładowe zdaniaTłumaczenia dla hasła " artykuły spożywcze " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) Nahrungsmittel.. Uwaga: słowo warzywo i warzywa to po niemiecku "das Gemüse" i nie używamy tego słowa w .angielsko » polski.. spożywcze.Tłumaczenia w kontekście hasła "artykuły spożywcze" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Czasami kupują obiad lub artykuły spożywcze, po czym wracają do domu.Sprawdź tłumaczenia 'podstawowe artykuły spożywcze' na język niemiecki.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ARTYKUŁY PODLEGAJĄ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.groceries *..

mleko spożywcze ( płyn) r.n.

Tłumaczenie w kontekście: Przepraszam, gdzie są delikatesy?Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty.. produkty spożywcze (też: artykuły spożywcze, zakupy spożywcze, artykuły żywnościowe, produkty żywnościowe, żywność) volume_up.. Tłumaczenia dla hasła " zakupy spożywcze " w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski ) shopping.. płatki kukurydziane - die Cornflakes.. artykuły spożywcze po niemiecku chleb mąka.artykuły spożywcze {niemęskoosobowy} volume_up.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "REGIONALNE ARTYKUŁY SPOŻYWCZE BYŁEM ZAINTRYGOWANY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia dla hasła " mole spożywcze " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) artykuły spożywcze.. - Lebensmittel, Nahrungsmittel, Zeug, EsswarenMusisz przetłumaczyć "REGIONALNE ARTYKUŁY SPOŻYWCZE BYŁEM ZAINTRYGOWANY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. artykuły r.m. l.mn.. robić [ perf z-] zakupy.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'produkty spożywcze' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Jedzenie po niemiecku.. artykuły spożywcze (też: zakupy spożywcze, produkty spożywcze, artykuły żywnościowe, produkty żywnościowe, żywność) volume_up..

delikatesy, artykuły spożywcze potocznie.

spożywcze.. to do the shopping.Musisz przetłumaczyć "ARTYKUŁY PODLEGAJĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. artykuły r.m. l.mn..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt