Opis dzikiego zwierzęcia po angielsku klasa 6

Pobierz

Jednak każdy z nas powie, że kot jest inny niż wszystkie zwierzęta .. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Trzymanie się planu pozwoli uniknąć powtórzeń (szczególnie podczas wypowiedzi ustnej).

Przykładowy opis psa po angielsku.

Nauczycie się opisywać postaci, przedmioty, sytuacje.. Należy do największych wśród współcześnie żyjących torbaczy.. opisz dowolne zwierzę.. Chociaż podobny do zająca, to tak naprawdę zupełnie inne zwierzę.. Pisząc opis pamiętasz o jego elementach tj.: - tutuł, - wstęp, - rozwiniecie, - zakończenie.. Poniższa lista zawiera nazwy najbardziej popularnych zwierząt po angielsku.Niektórzy mówią że to mieszaniec ale ja wolę nazywać go zwierzęciem wielorasowym.. W naturze zamieszkują one sawanny afrykańskie na południe od Sahary.. Wiem kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny.Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.. Inni z kolei kojarzą koty z istotami zamkniętymi, nieufnymi, a nawet wrednymi.. They weigh from 110 to 250 kilos.Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Społeczność.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: daniel35 15.4.2010 (18:13) Proszę o pilne napisanie wypracowania po angielsku na temat jedzenia które Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: agaracz9 26.4.2010 (17:56)Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku..

...Opis osoby po angielsku: wstęp.

Lives 10-12.Kangur to duże zwierzę z rodzaju torbaczy.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Jest szaro-brązowo-czarny, jego półdługa sierść ładnie błyszczy.Ma piękne mądre oczy którymi potrafi niemal wszystko powiedzieć.. His ears are tiny and pink.Żyrafa jest obecnie najwyższym zwierzęciem na świecie.. Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela.Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features .Zwierzęta w angielskim to jedna z podstawowych grup słownictwa, którą należy poznać.. Następnie zrób plan, wg którego opiszesz przedmiot.. Koty jednym kojarzą się z puchatymi, przyjaźnie nastawionymi zwierzętami, które najchętniej spędzają czas na kanapie bądź koło kaloryfera.. Żyrafa jest ssakiem roślinożernym.Opis zwierząt po angielsku - Materiały dydaktyczne.. For Poland 1 Temat lekcji: It's got a long neck.Opisujemy zwierzęta.. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym gatunkiem i… Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.Konspekt lekcji z języka angielskiego w kl V Imię i nazwisko nauczyciela: Katarzyna Adamczyk Szkoła: Zespół Placówek Oświatowych w Mazurach Data: 26.04.2010 Klasa: V Liczba uczniów: 9 Czas trwania lekcji: 45 min Poziom: Upper Elementary (wyższy podstawowy) Podręcznik: Go!.

Pytanie brzmi: Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.

Następnie wypisz jego cechy - wielkość, kształt, kolor.. Naukowcy początkowo sądzili, że żyrafa jest krzyżówką wielbłąda i lamparta, ale błąd został utrwalony w naukowej nazwie żyrafy - Giraffa camelopardalis.. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym.Królik europejski albo królik dziki jest mieszkańcem niemal całej Europy.. young boars.odpowiedział (a) 11.06.2011 o 21:20..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt