Godziny po niemiecku ćwiczenia wordwall

Pobierz

1.1 Liczby niemieckie do 12 z wymową.. wg Lutynskajulia1.. 10:30 2:30 14:30 ReklamaTest z języków obcych Godziny Bez niemieckich znaków!. Pogrupuj zegary i godziny Sortowanie według grup.. 1.2 Liczby po niemiecku do 100 - szczegółowe wyjaśnienie jak się tworzy.. Klasa 1 Matematyka Zegary - pełne godziny.Klasa 2 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Niemieckim.. Guten Abend - mniej więcej od godziny 18.Prześlij zdjęcie notatki z zeszytu oraz ćwiczeń 20 i 21.. Zrezygnuj z reklam Kupując Strefę bez reklam wspierasz rozwój naszego serwisu.Powitania po niemiecku.. 1.3 Liczby po niemiecku do 1000 (i więcej)- szczegółowe wyjaśnienie jak się tworzy.. 2.1 Daty.Te zadanie mi się tak podoba że eksploduje już robię to zadanie 2 raz i znowu 10 dobrych a 0 złych.. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.1 Według tego systemu stworzysz liczby od 1 do 1.000.000 - tabela z wszystkimi liczbami.. Zależnie od pory, mówimy: Guten Morgen - mniej więcej do godziny 11 rano.. Trening niemieckiego na poziomie A1 Jak się liczy po niemiecku?Witaj na stronie z interaktywnymi ćwiczeniami do nauki języka niemieckiego.. a) Jest wpół do siódmej.. Połącz w pary.. Klasa 1 Matematyka Zegary - pełne godziny.. ä = a ü = u ß = b ö = o Ilość pytań: 7 Rozwiązywany: 36518 razy Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż testPodanie godziny po niemiecku w sposób oficjalny jest bardzo prosty..

godziny po niemiecku Test.

- Jest trzecia osiem.. - We wtorki zawsze mam 2 godziny wf-u.Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Godziny niemiecki Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'godziny niemiecki': 2366 Godziny Test wg Awiacek2 Niemiecki Test wg Majawesolowska8 Godziny - połącz w pary Połącz w pary wg Wychowawca88 Godziny Połącz w pary wg Iwonamrozek19 Klasa 2 Angielski Pogrupuj zegary i godziny Sortowanie według grup wg Ala2087Godziny oficjalnie, j. niemiecki Test.. Niedługo zwracasz podręcznik do niemieckiego: powycieraj zapisy ołówkiem, zdejmij okładkę, wyjmij wszystkie twoje karteczki ze środka, sprawdź czy masz płytę na końcu (zaklej kopertę do płyty taśmą, żeby jej nie zgubić).. Więcej ćwiczeń dla Czas zegarowy - język niemiecki: Zobacz także: Opis gramatyki: Czas zegarowy - język niemiecki lub wszystkie Liczebnik ćwiczenia.Jak zapytasz, która jest godzina?. Pogrupuj zegary i godziny Sortowanie według grup.. - Jest trzynasta czterdzieści trzy.. wg MagdalenamlodzikĆwiczenia z niemieckiego - czas zegarowy.. Jak odpowiesz, że nie masz zegarka?. am Dienstagvormittag (we wtorek przed południem) Am Dienstagvormittag esse ich Lunch..

Godziny po niemiecku 2 Odkryj karty.

2) Jest północ.. Klasa 6 Niemieckim.. Po prostu złoto te zadanie.. a) Jest 17.00. b) Jest 7.00.. To najważniejszy grzecznościowy zwrot powitalny w języku niemieckim.. Przykładowe zdania zawierające dni tygodnia.. wg Magdalenamlodzik.. wg Ala2087.Liczba wyników dla zapytania 'godziny niemieckie': 1390. wskaż godziny popołudniowe Przebij balon.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. - Jest ósma dwadzieścia dziewięć.. diesen Mittwoch (w tę środę) Diesen .Czas teraźniejszy niemiecki Präsens - podsumowanie.. rdzeń czasownika (temat) w czasownikach regularnych pozostaje zawsze bez zmian, w niektórych czasownikach nieregularnych dochodzi do przegłosu (zmienia się samogłoska) w 2. i 3 .. Ćwierć i połowa - czas zegarowy Brakujące słowo.. a) Jest 4.30.Uhrzeit - czas zegarowy Połącz w pary.. - Poniedziałek jest pierwszym dniem tygodnia.. Godziny po niemiecku Test.1) Es ist sieben Uhr.. Klasa 4 Niemieckim.. Po prostu kocham zegary!. Jak powiesz, że jest 10:10?. die Uhrzeit - czas zegarowy Koło fortuny.. Przeczytaj treść zadań i zaznacz odpowiednią odpowiedź.. Możesz go używać przez cały dzień.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne..

Godziny po niemiecku Odkryj karty.

b) Jest 8.00 c) Jest wpół do ósmej.. Oddaj podręcznik w terminie.Oto więcej przykładów z użyciem dni tygodnia po niemiecku: am Montagmorgen (w poniedziałek rano) Am Montagmorgen gehe ich joggen.. Klasa 7 Niemieckim.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydrukuKlasa 1 Matematyka Zegary - pełne godziny.. Lista ćwiczeń.. Dzięki reklamom na MatZoo uczysz się za darmo.. Zerówka Klasa 3 Matematyka.. - Jest dwudziesta osiemnaście.Wszystkim fanom języka niemieckiego przedstawiamy nową grę online, którą możesz mieć zawsze w zasięgu ręki na swoim smartfonie.. Lista ćwiczeń z Liczebniki.. wg Isolacja.. Na każdej karcie znajdziesz małe zadanie, które przybliży Cię do wielkiego celu, jakim jest nauka języka niemieckiego i poznanie Niemiec.. Klasa 2 Matematyka godziny.. Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt