Quiz kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania" 1.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. latającym pniem , walneli w nich.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. mieczami powstrzymali zbójcerzy.. Autorem komiksu o Kajku i Kokoszu jest: Kajko i Kokosz.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różSzkoła Latania.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania.. Klasa 4 Polski.. Szkoła latania.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Szkoła latania DRAFT.. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Petarda_3 10 miesięcy temu.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. To play this quiz, please finish editing it.Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Małgorzata Wódz.. W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto.. Osadź .. Kajko i Kokosz, świat przedstawiony Połącz w pary.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test .Kajko i Kokosz..

fot.kajko i kokosz szkoła latania.

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Wymagane logowanie .na koniec, jak powstrzymali zbujcerzy do wejścia do grodu.. Szkoła latania DRAFT.. Brakuje odpowiedzi.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. Wątkiem głównym "Szkoły latania" jest realizacja marzenia Mirmiła o wzbiciu się w powietrze.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Skomentuj.. Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał mi sie.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Pierwsze nieudane próby latania na miotle Mirmił pobiera pod okiem Jagi.. 0%Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Pragnienie podstępnie rozbudza w kasztelanie przebrany za kupca Hegemon.. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Szukaj.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. pytanie 1 z 14.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz..

3 Super!Kajko i kokosz szkoła latania.

Polub.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Więcej.. Szkoła latania DRAFT.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Quizy Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Quizy.. Szkoła Latania.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Przewiń.. Szkoła latania.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaPlik Test Kajko i Kokosz.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Baxy_Play • 4 miesiące temu .TEST.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?Kajko i Kokosz.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. "Rozwiąż test!. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz..

Quiz kajko i kokosz szkoła latania Teleturniej.

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania - test wiedzy.. Masz świetny pomysł na quiz?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. 1.Lista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Szkoła latania.".. Zablokuj Zgłoś.. cały grud pokonał zbójcerzy.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Szkoła latania"?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz - bohaterowie Koło fortuny.. Część 1.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szkoła latania.. Dalej.. Szkoła latania.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Szkoła latania"!Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50..

Szkoła latania.

Szkoła latania DRAFT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt