Zabytki warszawy prezentacja multimedialna dla dzieci

Pobierz

więcej plików z tego folderu.. Następny.. Kopalnia Soli w Wieliczce .pps.. To właśnie tutaj uchwalono Konstytucję 3 Maja.. Jak to z dziećmi będzie wesoło .Prezentacja: Warszawa-stolica i ciekawe miejsca - edukator.pl.. Słuchajcie uważnie, na końcu będą pytania!Muzyka: Kołaczkowska Helena / Gradstein Alfred - Na prawo most, na lewo mostDescription.. Pomogą.. +DYSKOTEKA DLA MAŁICH DZIECI - piosen rózne zabawy taneczne CZ 3 - taniec z bajkami DYSKOTEKA DLA MAŁYCH DZIECI - piosenki na rózne zabawy taneczne CZ1 Dyskoteka dla przedszkolakówŚwiat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej .. Warszawa to miasto, które ma bardzo dużo do zaproponowania.. Wczytywanie.. Włącz autoodtwarzanie.. Zgłoś jeśli naruszono regulamin.Serdecznie zapraszamy na prezentację multimedialną dla najmłodszych "Od papirusa do bibliobusa - historia książki" w dniu 10.05.2010, godz. 10.30.Cecylia Zębalska.. ZABYTKI KRAKOWA.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.. Jana Pawła II w Łapach.kategoria: prezentacja multimedialna + scenariusz lekcji Umiejętność rozumowania na lekcji matematyki - trening przed sprawdzianem po klasie 6 autor: Beata Kurlandt kategoria: prezentacja multimedialna + scenariusz lekcji Beskid Śląski i Żywiecki autor: Elżbieta Konieczny kategoria: prezentacja multimedialna + karta pracyCiekawostki o Wawelu dla dzieci i dorosłych..

Zobacz uroczy edukacyjny film dla dzieci.

Zabytki Warszawy.pptx.. CIEKAWE MIEJSCA.

 • Historyczne centrum, najstarsza dzielnica europejskich miast, to również najstarsze osiedle miejskie Warszawy będące zwartym zespołem architektury zabytkowej, głównie z XVII i XVIII wieku o średniowiecznym układzie zabudowy, otoczone pierścieniem murów obronnych z XIV-XVI wieku.. s Prezentacja zawiera zdjęcia i opis niektórych zabytków Krakowa.. Stolice Polski .pps.. Następny.. - PREZNETACJA; Zwierzęta domowe - Zasób jest lektorskim opowiadaniem o zwierzetach domowych.Warszawa.. Imprezy: Festiwal im..
 • Stare Miasto w Warszawie zostało w dniu 2 Września 1980 wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.Przewodnik po Warszawie dla Małych Mieszkańców i Dzieci w podróży - YouTube.Plik Zabytki Warszawy.ppt na koncie użytkownika ewela_987 • folder Prezentacje multimedialne • Data dodania: 21 lis 2011. historia i teraźniejszości polskich symboli narodowych .ppt.. Kraków (łac. Cracovia, niem.. Poprzedni.. Ciekawe obiekty: Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Teatr Wielki.. Biblioteka szkolna poleca nauczycielom (spakowana prezentacja PowerPoint; 500 KB) Ewa Łapińska.. Za zadanie mają przedstawić Warszawę z jej zabytkami , historią i współczesnością.. Prezentacje multimedialne: ramki dla dzieci: Ramki-Dla dzieci: szlaczki, wzory literopodobne: Ulica-bezpiecznie na drodze: z papierowych talerzy:Piosenki dla dzieci - Miasto Warszawa | Profesor Szymon - YouTube.Plik Zabytki Warszawy.ppt na koncie użytkownika magda1581 • folder Prezentacje multimedialne(1) • Data dodania: 2 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Różne prezentacje: Biedronki, motyle, owady , pszczoły, MOTYLE - BUDOWA MOTYLA; WIOSENNE KWIATY - PREZENTACJA; ROZWÓJ MOTYLA - film; PTAKI ŁĄK I WÓD - film; ŻYCIE JEŻY - film; JESIENNE ODLOTY PTAKÓW - prezentacja; DLACZEGO DOKARMIAMY PTAKI?.

  Biblioteka szkolna (spakowana prezentacja PowerPoint; 875 KB) Joka Anna.

  W czasie warsztatów uczestnicy wykonają maskę (Ra, Anubis, Tutanchamon, Kleopatra, mumia).8.Prezentacja multimedialna jako utrwalenie i podsumowanie zdobytej wiedzy.. Biblioteka Szkoły Podstawowej im.. Mieszkańcy stolicy, którzy nie wiedzą wiele o uroczym Kampinosie, błońskim pomniku Pchły Szachrajki czy innych sekretach .Pałac Kultury i Nauki jawi się jako relikt przeszłości który już parokrotnie miał zostać wyburzony, jednak nadal króluje nad miastem.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Przygotowują prezentację przy pomocy .. Program przeznaczony był dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w .Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Gawęda o mitologii egipskiej oraz prezentacja multimedialna przygotują uczestników do zapoznania się z zabytkami na wystawie "Bogowie starożytnego Egiptu".. Poprzedni.. Jednym z najważniejszych miejsc w Krakowie jest bez wątpienia Wzgórze Wawelskie - miejsce pierwszego osadnictwa na obszarze miasta i zamek królów polskich.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. oraz innym wieżowcom Warszawa jest jedną z najwyższych metropolii w Europie.. Unikatowe muzea W czasie komunizmu znaki neonowe stały się w Warszawie bardzo popularne.Prezentacja zawiera zdjęcia i opis niektórych zabytków Krakowa..

  Zadaniem dzieci jest dopasować pojazdy do przybyszów z innej planety.

  Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Bałtyk .ppt.. Pałac Kultury i Nauki-zbudowany w 1955 roku, najwyższy budynek nie tylko w Warszawie, ale w Polsce.Prezentacje multimedialne • Warszawa • pliki użytkownika agusta09 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zabytki Warszawy.pptx, rodzje chmur.ppt .. SUDOKU DLA DZIECI: TABLICA INTERAKTYWNA -SCHOLARIS: Teatr TV : The Good Place: Warszawa : .. Kryje w sobie wiele tajemnic, które warto poznać w trakcie zwiedzania tego arcydzieła polskiej sztuki, górującej nad Starym Miastem.Kraków prezentacja 1..

  Biblioteka szkolna i jej warsztat (spakowana prezentacja PowerPoint; 24 KB) Roma Gościniak.

  Poznaj Białystok" oraz wycieczki po Białymstoku z przewodnikiem.Muzeum Archeologiczne serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne.. Zabytki: Królewskie Łazienki, Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, Cmentarz Powązkowski.. Zapraszam na krótką prezentację informacji o Warszawie.. W tym odcinku odkrywam przed swoimi córkami część historii tego pięknego miasta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt