Sąd nad jackiem soplicą przemówienie

Pobierz

Aktualności uczniowskie; Olimpiady, konkursy, turnieje; Sukcesy i osiągnięciaInicjatywa sądu nad Jackiem Soplicą zrodziła się na lekcji języka polskiego poświęconej charakterystyce tego bohatera.. Serwis używa cookies aby zapamiętać sesję i ewentualne dane o logowaniu.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Dnia 6 03 06 na lekcji języka polskiego odbył się sąd nad Jackiem Soplicą.. Ja jako obrońca pragnę wyjaśnić, że w dniu nieobecności Piotra B. w szkole, to jest 26-go kwietnia 2006r., wybrał się on do ZOO w calech edukacyjnych.Rekrutacja 2022/2023; Nabór do szkół ponadpodstawowych 2022/2023; Start; Uczniowie.. Telefon: 65 527 00 11 E-mail: .. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.. Jako obrońca oskarżonego, będę się starała Was przekonać do sprawiedliwego wyroku wobec mojego klienta.Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Wyszli z nią sami uczniowie, którzy również zobowiązali się do jej samodzielnego przygotowania.W trudnej roli ojca Tadeusza wystąpił Filip, który przygotował się do przesłuchania wyjątkowo starannie.Nasze dzisiejsze spotkanie ma na celu przeprowadzenie sądu nad jednym z uczniów naszej szkoły, który został oskarżony o "wagary".. Wilczkowice 34.. .Oct 26, 2020Adam Mickiewicz - Pan Tadeusz - Sąd nad Jackiem Soplicą..

Był też bardzo porywczy, nie zawsze kierował się rozsądkiem, część decyzji podejmował pod ...Rozprawa sądowa nad jackiem soplicą.

Zebraliśmy się tu dziś w celu osądzenia zmarłego Jacka Soplicy.. W rolę oskarżonego wcieliła się Katarzyna Nowicka natomiast prokuratorem była Angelika Wieczorek.. Użyłam złego słowa.. Dominika Grabowska 1 lutego, 2013 I Gimnazjum, język polski No Comments.. Moja przemowa ma na celu obronę tego mężczyzny, który .. Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Nie ulega wątpliwości, że ofiara została zabita przez Soplicę.Temat: Sąd nad Jackiem Soplicą.. Jacek Soplica był niegdyś zwykłym szlachcicem.. na lekcji języka polskiego odbył się sąd nad Jackiem Soplicą.. Zebraliśmy się tu dzisiaj wszyscy, by wspólnie osądzić Jacka Soplicę.. #rehabilitacja #łotrczybohater #emisariusz #spowiedź #rozrachunek2004r.. Średniozamożny, miejscowy zawadiaka tak można by go scharakteryzować.. Adama Mickiewicza w Lesznie ul. Henrykowska 1, 64-100 Leszno.. Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych!. Jego fałsz i obłuda nie miały granic.Przemowa w obronie Jacka Soplicy.. Chciałbym wygłosić mowę obronną w imieniu mego klienta Jacka Soplicy, aby oczyścić go z postawionych mu zarzutów.. Zatem, Wysoki Sądzie i czcigodna ławo przysięgłych, pozwólcie, iż udowodnię wam niewinność mojego klienta.Wszystko zaczęło się od przyjaźni pomiędzy Jackiem Soplicą a Stolnikiem.. Był to raczej dziwny układ pomiędzy nimi..

Aktualności uczniowskie; Olimpiady, konkursy, turnieje; Sukcesy i osiągnięciasciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Sąd nad wagarowiczem - przemówienieJun 18, 2020Szkoła Podstawowa im.

Uczniowie mogą redagować przemówienia z punktu widzenia Gerwazego, obrońcy, oskarżyciela, a także samego Jacka Soplicy, jako mowę obronną.Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Rekrutacja 2022/2023; Start; Uczniowie.. Klasa została podzielona na dwa obozy uczniów: pierwszy obóz wstawiał się za oskarżonym a drugi bezdusznie twierdził, że Soplica jest winny zarzucanej mu zbrodni czyli zabójstwa Stolnika a także […]Nasi uczniowie w akcji #dobraszkola #wsalezjankach #pantadeusz #lektura #edukacja #LOSSliceumsąd nad Jackiem Soplicą.pptx; Kategoria: klasy VII / 33 ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY Szkoła Podstawowa nr 4 im.. Jak każdy w tamtym okresie lubił popić, nie stronił też od zabawy i bójek.. Oprócz: Przemówienie nauczyciela na zakończenie roku.. W rolę oskarżonego wcieliła się Katarzyna Nowicka natomiast prokuratorem była Angelika Wieczorek.. Stolnik był oddany swemu przyjacielowi, zawsze pomagał mu w potrzebie, a Soplica jego dobroć wykorzystywał, chciał zrobić przy nim karierę.. Klasa została podzielona na dwa obozy uczniów: pierwszy obóz wstawiał się za oskarżonym a drugi bezdusznie twierdził, że Soplica jest winny zarzucanej mu zbrodni czyli zabójstwa Stolnika a także współpracy z Moskalami.Dokonaj sądu nad Jackiem Soplicą.. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach.. 41 373 51 93. ówienie nauczyciela na zakończenie roku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Dzisiaj zebraliśmy się tutaj, aby rozstrzygnąć los Jacka Soplicy oskarżonego o zabójstwo Stolnika Horeszki.. Oskarżonemu jednak ciągle było mało.. 26-230 Radoszyce ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt