Zaczarowana zagroda test

Pobierz

a) polarnikiem b) rybakiem c) astronomem 4) Kim był Elegancik?Oct 9, 2020Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Zaczarowana zagroda Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Alina .Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy edukacja użytkownika Iwona Rog.. a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie 2.. 5 miesięcy temu.. Bohaterami lektury są:Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Ilość pytań: 6 Rozwiązywany: 3744 razy.. Powodzenia:)Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w. klasie drugiej postanowilam sprawdzic, na ile dzieci zapamietaly i zrozumialy tresc ksiazki.. 6 Obserwuj autora.. 1.Zaczarowana zagroda - test sprawdzajacy zrozumienie lektury Quiz.. profesora Dobrowolskiego?Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczow.. w Arktyce.a) z drewnianych brył b) z metalowych brył c) z marmurowych brył d) z lodowych brył 3) W jaki sposób pingwiny wydostały się z zagrody?. Autorami książki są Alina i Czesław Centkiewiczowie.. pomocnikami profesora 5.W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. Alina Centkiewiczowa i Czesław Centkiewicz Waldemar Cichoń Hans Christian Andersen Sprawdź się w poniższych tematach: Dziady część II - Quiz z lektury Test wiedzy ze znajomości utworu "Dziady część II"..

Zaczarowana zagroda.

Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. zagroda" Cel : 1.Uloze opis pingwina z podanych zdan.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Niesamowite historie kryją się wszędzie, czasami naprawdę w najmniej spodziewanych miejscach!. Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Bohaterami lektury są: a) pingwiny i polarnicy b) foki i polarnicy c) niedźwiedzie i polarnicy 3.. Sprawdź się!. Pokaż wszystkie pytania.. 1.Lektura .. wedruja-ktory pingwin jest najstarszy-gdzie je .. Rozwiąż test Powiązane z testem z Zaczarowanej zagrody Plany wydarzeń Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Zaczarowanej zagrody Trudny test z Zaczarowanej zagrody Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury.. pytanie 1 z 15.Plik test doc na koncie użytkownika gosialeszek • folder Zaczarowana zagroda • Data dodania: 13 lut 2012.. - Test 1) Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Część 1Mar 11, 2021Kiedy wydano "Zaczarowaną zagrodę" 1963 jak pingwiny wydostały się z zagrody stawały na siebie rozbijały lód wspinały się jaką rase pingwinów badali naukowcy białooki adeli cesarskie jak profesor mówił na pingwina z czarną łatką krawacik wstydzuch elegancik Kalambury!.

Stacja Arktyczna numer 132Zaczarowana zagroda.

Udostępnij.. Skomentuj.. Zaczarowana zagroda test współpracy zdany przez pingwiny opisuje z poczuciem humoru, ale też swoistym rozczuleniem.. a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie 2. a) w Afryce b) w Australii c) na Antarktydzie 3) Kim był profesor?. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Zaczarowana zagroda"?. a) zrobiły tunel w lodzie i przedostały się na drugą stronę b) potrafiły latać- nocą wnosiły się w górę i odlatywały c) wchodziły na swoje grzbiety tworząc drabinę 4) Gdzie znajduje się stacja badawcza im.. a) Rafał Witek b) Alina i Czesław Centkiewiczowie c) Astrid Lindgren 2) Gdzie toczy się akcja książki?. Marzyciel?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Zaczarowana zagroda (test) A. i Cz. Centkiewiczowie.doc na koncie użytkownika paolka_pl • folder lektury • Data dodania: 4 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.zrozumieniem, testy z lektur uzytkownika Monika H. .Alina i Czeslaw Centkiewiczowie, "Zaczarowana zagroda" - test z lektury.. Zaczarowana zagroda.. Andresen • J. Brzechwa • A. i Cz. Centkiewiczowie..

"Zaczarowana zagroda" to lektura sugerowana dla klasy 2.

Odgadnij hasło: D F Y P R Y Z I S D B W T Y K Z Quiz w Poczekalni.zaczarowana zagroda.. Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.Wizualizacja książki z animacjami 3D i słuchowiskiem zrealizowana na wystawę stałą dla Muzeum Historycznego w Legionowie.. Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: na Grenlandii.. na Antarktydzie 2.. Sprawdź co pamiętasz!. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Jak mial na imie tytulowy.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zaczarowana zagroda, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?. Zapraszamy na wystawę i do SUBSKRYP.Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. na Antarktydzie na Arktyce w Kanadzie Jak nazywała się stacja badawcza, w której dzieją się przedstawione wydarzenia?. Detektyw Pozytywka - test znajomości lektury.. Dobrowolski 3.. Gdzie dzieje się akcja książki?. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. 2.Znam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź..

Test wiedzy na temat lektury "Zaczarowana zagroda".

Imię i nazwisko Znam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Więcej w tym stylu Ręcznie Robione Pomoce Edukacyjne Nauczanie Kuchnia Terapia Mowy Terapia Logofigle PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W ŁODZI Klasa IIa Edukacja wczesnoszkolna Wczesna EdukacjaZaczarowana zagroda test wspolpracy zdany przez pingwiny opisuje z poczuciem humoru, ale tez swoistym rozczuleniem.. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich wykorzystywanie.Zaczarowana.. Dodaj do ulubionych.. ilustracje zgodnie z kolejnoscia zdarzen w lekturze Zaczarowana zagroda".. Jak profesor nazwał pingwinka?. Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Jak się nazywa profesor, który prowadzi badania nad zwierzętami?. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Zobaczcie czy dobrze.Zaczarowana-Zagroda.pdf - Google Docs .. Loading…Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczow.. Test z lektury "Detektyw pozytywka" autorstwa Grzegorza Kasdepke.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. »Współpracują ze sobą, tworząc żywą piramidę, by wydostać się z zagrody i powrócić na otwartą przestrzeń.. Stawiamy czasowniki we właściwej formie Dobieramy przymiotniki i stawiamy je w odpowiedniej formie Czytamy ze zrozumieniem - Ilustracja do tekstuQuiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt