List do koleżanki po rosyjsku

Pobierz

Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.Napisz e-mail po niemiecku do koleżanki czym się interesujesz, jak spędzasz.. 3,639 wizyt.. Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.Podczas wakacji spędzałaś czas nad morzem (obojętnie jakie morze).. Prześledź ponownie kolejne kroki i napisz własny list do bliskiej Ci osoby.. Ostatnio byłem na wycieczce w Częstochowie.Właśnie wróciłeś z .. opis postaci po rosyjsku.. przyjaciel.. 2011-12-04 13:14:40; Napisz list do przyjaciela 2010-10-06 21:08:35; Napisz list do przyjaciela w którym : 2015-03-17 15:45:16; Napisz list do przyjaciela w którym opowiesz mu o swojej wierze w Boga ;] 2012-11-21 20:03:45; Napisz list do przyjaciela z Niemiec POMOCY!. 2009-11-08 14:03:34charakterystyka przyjaciela po rosyjsku.. Na początku mojego listu chciałabym podziękować Ci za pamięć o moich urodzinach i za prezent wysłany pocztą.List do koleżanki lub kolegi w którym opisane jest życie młodzieży polskiej pod zaborem rosyjskim według książki pt. "Syzyfowe prace" Treść Grafika Filmy Komentarze Poznań.. Na początku mojego listu chciałabym podziękować Ci za pamięć o moich urodzinach i za prezent wysłany pocztą.napisz list do koleżanki ,w którym zapraszasz ją do siebie --po rosyjsku.. napisz list do koleżanki ,w którym zapraszasz ją do siebie --po rosyjsku +0 pkt..

charakterystyka koleżanki po rosyjsku.

podczas remontu twojego domu mieszkania zatrzymałeś zatrzymała się u dziadków co ci nie odpowiada W .Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " Napisz list po rosyjsku do kolegi/koleżanki.. Извини, что я так долго не писал.Język Rosyjski list nie musi być bardzo długi Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: CzaRRRRna93 14.5.2010 (17:23) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) Rosyjski - opis herbu Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor .List nieformalny po rosyjsku - przykład 2 Wzór listu prywatnego do przyjaciółki / koleżanki: Дорогая Оля!. Odpowiedzi: 0 .. 2009-09-02 15:29:20; Napisz list do kolegi z którym chciałbyś się zaprzyjaznic po rosyjsku 2012-01-06 16:14:04; List do Kolegi?. Liceum-ceny, producent.Moje wakacje po rosyjsku.. Для меня это все в порядке.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | E-mail' zawiera polsko-rosyjskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Napisz list do kolegi z Rosji w którym opowiesz o swojej ulubionej porze roku i swoim mieszkaniu.. Bardzo Cię polubiłam.Mam napisać list do kolegi lub koleżanki pomożecie?. zadanie dodane 11 października 2010 w Język rosyjski przez użytkownika Asia5678 (-80) [Szkoła podstawowa] edycja 11 października 2010 przez użytkownika Asia5678..

Napisz list do koleżanki z Rosji!

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi lub koleżanki po rosyjsku:-napisz gdzie spędziłeś wakacje -napisz co robiłeś.. W liście opisz: *przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, *jak spędziłeś Wigilię, *kto i jakie prezenty otrzymał, *zaproś kolegę/koleżankę do… ".. -co robią w wolnym czasie i gdzie lubią się spotykać - gdzie się uczą i jakie mają plany… ".. Tak,dawno się niewidzieliśmy.. 07.11.2005 r. Witaj Aniu!. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.Bardzo bym prosila o opis przyjaciela i o opowiadanie na temat Mój samochód sie popsół.. Jak spedzam wolny czas co lubie robic.Rosjanie lubią spędzać wolny czas poza miastem.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. język.. *Zaimek osobowy lub rzeczownik stosowany jest w formie celownika.. poleca 83 % List do koleżanki (gratulujesz zdania szkoły)Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach.. Posted in Opis po rosyjsku, Przyjaciele i znajomi, Słownictwo tematyczne | Tagged друг, подруга | 6 komentarzy.Napisz list do przyjaciela po angielsku..

charakterystyka po rosyjsku.

Niedawno wróciłam ze Szwecji.. podziękowania dla koleżanki na odejście z pracy wierszyki na pożegnanie koleżanki z pracy smieszne obrona pracyUbrania po rosyjsku - sprawdź, czy umiesz?Twoje imie po rosyjsku :-): sam umiem swoje imie po rosyjku napisac bez zadnych pomocy a co do strony rzeczywiscie kretynskieIdealne poza domem - wydrukuj swoje słówka:.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Przykladowy list o sobie po rosyjsku.. rosyjski.. Zobacz, jak wygląda typowe rosyjskie CV i czym różni się od.. Prześledź ponownie kolejne kroki i napisz własny list do bliskiej Ci osoby.. Swoje domki letniskowe .Napisz list do Rosjanki w którym piszesz: - kim są twoi koledzy koleżanki jak się ubierają.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Czesami wracam do naszych wspólnych przygód.. Wzory wypracowań wraz z tłumaczeniami-język rosyjski.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynkuЛюбимый (-ая)…!. ( zwroty do osób bliskich, zaprzyjaźnionych ).. Staraj się nie zadawać dwóch pytań w jednym :)List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..

charakterystyka kolegi po rosyjsku.

Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Pomocy!. Для меня это все в порядке.Język polski List do koleżanki lub kolegi w którym opisane jest życie młodzieży polskiej pod zaborem rosyjskim według książki pt. "Syzyfowe prace" Poznań.. U mnie jest wszystko w porządku.. zadanie dodane 28 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika Marta5741 .List do koleżanki lub kolegi w kt rym opisane jest życie młodzieży polskiej pod zaborem rosyjskim według książki pt. "Syzyfowe prace" Poznań.. Co lubie robic w wolnym czasie w formie listu po rosyjsku.. Mam 19 lat.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi lub koleżanki po rosyjsku:-napisz gdzie spędziłeś wakacje -napisz co robiłeś.. Jest mi strasznie smutno,że mieszkasz tak daleko.. ( Otrzymałam Twój list i od razu odpisuję.). Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. 07.11.2005 r. Witaj Aniu!. napisz list do koleżanki lub kolegi.Przekonaj odbiorcę listu,że warto odwiedzic Częstochowe.Uwaga.. Miewam się dobrze.. List do kolegi z wycieczki.. meble do domu po rosyjsku do widzenia po rosyjsku czesci ciala po rosyjsku sporty po rosyjsku miesiące po rosyjsku .Właśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.. - Miły (-a)…!, Kochany (-a)…!, Najdroższy (-a)…!. 07.11.2005 r. Witaj Aniu!. Masz 32 lata.. Na początku mojego listu chciałabym podziękować Ci za pamięć o moich urodzinach i za prezent wysłany pocztą.List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku· po rosyjsku.. )Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w.. Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej.. +1 głos.. Odpowiedz.. Jak napisać list prywatny po rosyjsku List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt