Plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego

Pobierz

2023 rokuPlan rozwoju zawodowego został stworzony na podstawie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 3 sierpnia 2000 roku w sprawie uzyskiwania stopni awansu …Plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego (01.09.2017r.- 31.05.2020r) Beata Woronowicz.. Nauczyciel stażysta przedkłada dyrektorowi szkoły projekt planu rozwoju …Plan rozwoju zawodowego: Opracowany na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu …PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO.. DANE OSOBOWE Imię i nazwisko …Nauczyciela.. Zbieranie materiału dokumentującego spełnianie zobowiązań wynikających z planu rozwoju osobistego i …Plan rozwoju zawodowego został stworzony na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 roku w sprawie uzyskiwania stopni awansu …Mój plan rozwoju zawodowego (nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej).. Imię i nazwisko nauczyciela …Plan rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty na stopień nauczyciela kontraktowego_2021.. Przedstawiam Państwu prezentację związaną z odbywanie stażu na stopień …plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegajĄcego siĘ o stopieŃ zawodowy nauczyciela mianowanego plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego …3 plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegajĄcego siĘ o stopieŃ nauczyciela mianowanego okres stażu: od 01.09.2020 roku do 31.05..

[Plan rozwoju zawodowego] 1.

Obawiam się, że tabelka «rozjedzie się» przy wklejaniu w Wordzie, dlatego …PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO Imię i nazwisko: Karolina Tarnowska Miejsce pracy: …Plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego, ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego.. OstródaPLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO I.. Przypominam, że nauczyciel kontraktowy może rozpocząć staż na stopień …plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegajĄcego siĘ o awans zawodowy na stopieŃ nauczyciela mianowanego okres stażu : 01.09.2020 - 31.05.2023 mgr …Niniejszy plan rozwoju zawodowego został opracowany przez nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów niepełnosprawnych.. Wiesz już o co w pracy w państwowej szkole chodzi.. 5 rozporządzenia w … UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA MIANOWANEGO.. Okres stażu: 01.09.2019-31.05.2022.Plan rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty ubiegającego się o stopień nauczyciela kontraktowego Imię i nazwisko nauczyciela odbywającego staż: …Nauczycielowi zostaje przydzielony opiekun stażu, którym może być nauczyciel mianowany lub dyplomowany (art. 9c p..

Plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego na stopień nauczyciela mianowanego _2021r.

Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego, uwzględniające efekty jego realizacji dla nauczyciela i szkoły.Plan rozwoju zawodowego R.(Rozporządzenie z 1 XII 2004, z późn.. Szkoła podstawowa, edukacja wczesnoszkolna.Rozpoczynających pracę w zawodzie nauczyciela- pierwsze zadanie do wykonania jakie Cię spotka, to napisać plan rozwoju.. Imię i nazwisko: mgr Teresa Liberska.. Nauczyciel stażysta przedkłada dyrektorowi szkoły plan rozwoju zawodowego w terminie 20 dni od dnia …PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA MIANOWANEGO.. NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO.. Józefa Piłsudskiego 81, 34 - 600 Limanowa.. W tym roku zaczynam mianowanie, dlatego …Po naniesieniu zmian dyrektor zatwierdza plan rozwoju zawodowego w terminie do 7 dni od dnia jego przedłożenia przez nauczyciela (§3 ust.. Wiesz też pewnie …Witajcie!. mgr inż. Joanna Potoniec.Literka.pl Plan rozwoju zawodowego Data dodania: 2013-05-08 20:29:53 Oto mój plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego starającego się o awans na …Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego..

Miejsce pracy: …Dokumentowanie realizacji planu rozwoju zawodowego.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt