Opis tygodnia po niemiecku

Pobierz

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. - Jem śniadanie o 7.. Wisielec.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Czyli w tym wypadku "am" znaczy "w".. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17. baden - kąpać się.. Computerspiele spielen - grać w gry komputerowe.. Ptaki śpiewają, a oni mnie obudzić do życia (na).Plan tygodnia po niemiecku pline.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym.. niemiecki języki obce mein alltag mój dzien powszedni mój dzień powszedni po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. Abends - wieczorem.. 3,872 wizyt.. - Później myję zęby.. W środę sprzątam w pokoju,idę na lekcję angielskiego.Liczby po niemiecku Godziny po niemiecku Miesiące po niemiecku Pory dnia i pory roku po niemiecku Daty po niemiecku .. 4.pózniej w. pon.. Zobacz podobne fiszki: niemiecki podróże Pogoda - podstawowe słownictwo niemieckie; das Wetter - Wortschatz Podstawowe czasowniki niemieckie; Grundverben Czasowniki z przyimkami Opis przyjaciela po niemiecku Analízis Rodzina .Liczba wyników dla zapytania 'przywitania po niemiecku': 10000+..

Opis pomieszczenia po niemiecku.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. - O 7.30 idę do szkoły.. wisielec po Niemiecku (przedmioty szkolne).. Sama znajomość nazw 4 pór roku nie wystarczy i jest mało praktyczna.. Jak byście mogli to napiszcie tłumaczenie do tych .Niemieckie dni tygodnia Dni tygodnia po niemiecku wraz z tłumaczeniem, rodzajnikami oraz nagraniami z poprawną wymową.. Jedzenie po niemiecku O rety!. ein Nickerchen machen - uciąć sobie drzemkę.. gram na komputerze (od 17 -19)sich erholen - odpoczywać.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.W języku niemieckim występuje 6 czasowników modalnych.. Czasowniki te występują zazwyczaj z[…] Przykłady ich użycia w zdaniu pozwalają na zobaczenie, jak używamy ich w kontekście.. - Wieczorem czytam książkę.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po niemiecku.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. - Wstaję o 6 i ubieram się.. Określają one sposób realizacji wyrażanych przez nie czynności.. witam, muszę napisać opis tygodnia po niemiecku (to mam być w czasie teraźniejszym) wystarczy jak ktoś mi przetłumaczy te zdania: W poniedziałek idę do babci, i idę zrobić zakupy..

Jedzenie po niemiecku O rety!

Rysunek z opisami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Nie mogłeś trafić w odpowiedniejsze miejsce.. - Od 8 do 13 uczę się w szkole.Dni tygodnia po niemiecku.. W tym miejscu, nie dość, że przedstawię Ci tytułowe dni, to dodatkowo, a może raczej przede wszystkim, usłyszysz o tzw. technice błyskawicznego zapamiętywania wyrazów obcych.Liczba wyników dla zapytania 'gry po niemiecku': 10000+.. Opis pomieszczenia po niemiecku.. Rysunek z opisami.. Wyjątkami są tu znów " die Nacht " i " die Mitternacht ". ". Am Vormittag - w przedpołudnie.Opis taty po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis babci po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis dziadka po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych.. po polsku Codziennie z wyjątkiem czwartek i piątek budzę się rano na 10 zegar, a za oknem widzę słoneczny dzień.. Dni tygodnia w języku niemieckim łączą się zawsze z "am".1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Stopniowanie przymiotników po niemiecku.. Szybkie zapamiętywanie z fiszkamiPoniżej znajdziecie różne słówka związane z określaniem czasu i dni po niemiecku wraz z przykładowymi zdaniami.. Opis siebie po niemiecku - chłopakPrzedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Wystarczy dodać kilka określeń czasu, jak dni tygodnia (PATRZ POST "dni tygodnia - Wochentage"), porę dnia lub określenia, którego dnia coś miało/ma miejsce i już mamy gotowe troszkę bardziej rozbudowane zdanie.Przykładowy opis rodziny: Ich heiße Olivier, bin 18 Jahre alt und wohne mit meiner Familie in Warschau..

Stopniowanie przymiotników po niemiecku.

Przykładowe zdania zawierające dni tygodnia.. - Rano idę do szkoły.. Mittags - w południe.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku, miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku.Jeśli chcesz powiedzieć po niemiecku, żę robiłeś coś w dany dzień tygodnia to musisz użyć przyimka "am".. (o 14,30 jem obiad)Miłego dnia, dobrego tygodnia, udanego weekendu po niemiecku, czyli jak dobrze zacząć dzień, tydzień czy weekend 6 Wincent Weiss - Frische Luft - o tym, że jak coś się kończy, to coś nowego się zaczyna :)Ich stehe um 6 Uhr und ziehe mich an.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. Mittags esse ich mein Mittagessen.Podobnie jak z dniami tygodnia, pory dnia łączą się prawie wszystkie z przyimkiem " am ".. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno wystarczyć.. Krety!Stwórz fiszki.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle.. wisielec po Niemiecku (przedmioty szkolne).. Dlatego radziłbym się nauczyć słówka die Jahreszeit - pora roku oraz kilku przykładowych zdań, które umieszczam na samym końcu lekcji.Masz zamiar poznać dni tygodnia po angielsku albo niemiecku ?. Naucz się niemieckich dni tygodnia z systemem Fiszkoteki w niecałą minutę!. 0 głosów..

Zapis i wymowa dni tygodnia w języku niemieckim.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt