Uzupełnij luki w mailu zgodnie z treścią tekstu luki należy uzupełnić w języku polskim cześć basiu

Pobierz

2.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. (tekst w załączniku) 8.1.. Question from @Kasia12107 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. 4. pokaż odpowiedź .Przeczytaj tekst.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj zadania 1, 2, 3 ze str. 24.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w języku polskim luki 1-5 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.. To wszystko na dzisiaj .Reakcja na śmierć rzeckiego węgrowicz.. Przesyłam informacje o zajęciach pozalekcyjnych - może uda się nam wybrać coś wspólnie.. Pamiętaj, że luki należy uzupełnić w j. polskim, np. 1- żeni się/bierze ślub.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Cześć Robercie!. 19 czerwca 2020Przeczytaj tekst.. tekst wraz z rzeczami do uzupełnienia w załączniku 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Zyskaj więcej możliwościPrzeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Inne; 5 listopada 2021 22:17 "Śladami przeszłośći" nowa era 1.gim pomóżcie to na dzisiaj prosze!- zadanie 2 str. 40: wpisz w brakujące miejsca zwroty z rameczki.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.Uzupełnij luki 1-4 w poniższych informacjach zgodnie z treścią nagrania.. 2. uzupełnij w e-mailu luki zgodnie treścią.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.1.Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu obok..

Uwaga!2 Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstów ze str. 6. w podręczniku.

3. wykorzystaj podane wyrazy w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie by uzupełnić pytania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Ta czerwona sukienka, która tak ci się .Przeczytaj teksty 1. i 2.. W RAZIE TRUDNOŚCI, PROSZĘ O KONTAKT POD ADRESEM E-MAIL.. Inbox ⚐ Cześć Aniu, Znalazłam coś idealnego dla ciebie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Cześć Zuza,Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). Wiem, że wybierasz się na przyjęcie urodzinowe Kasi i szukasz czegoś nowego do ubrania.. W naszym ulubionym sklepie jest 4.1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko.Strona 6 z 8 Zadanie 9.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim (liczby należy wpisać słownie).. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Dodatkowo uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstów.. 2 zadanie- Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu..

luki należy uzupełnić w języku polskim.

Dla ucznia Home.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać informacje zawarte w tekście.Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. uzupełnij w języku polskim luki 1-4 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Uzupełnij luki 10.1.-10.3. w e-mailu zgodnie z treścią tekstów.. Przeczytaj tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie jeden.. Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu, tak aby precyzyjnie oddać informacje zawarte w tekście.Luki należy uzupełnić w języku polskim.Pytania wynikające z tekstu, uzupełnianie zdań, luk.. Question from @Kacprovsky123126 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2020/2021 - STOPIEŃ SZKOLNY 2 z 9 Zadanie 1.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów.. Inne; 11 września 2021 23:39; Rzecki schylił się, ażeby je podnieść, i nagle uczuł dziwny ból w piersiach, jakby mu kto przebił …Rzecki wspomina, że w stosunkach między subiektami zaszły pewne zmiany: Szlangbaum zaczyna zadzierać nosa, nawet przy Rzeckim, a pozostali przestali go gnębić i patrzą z …Za swą odwagę został nawet ..

Luki należy uzupełnić w języku polskim.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. W ramach klubu filmowego odbędzie się 1 zajęć, podczas których nauczymy się używać specjalnegoPrzeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. zgodnie z treścią tekstu.. Liczba zadań: 9. luki należy uzupełnić w języku polskim.zadanie w załącznikudaje naj i dziekujke.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. ←kliknij dwukrotnie by odsłuchać .. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. W każdą lukę możesz wpisać od 1 do 4 wyrazów.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt