Zapoznać się z czymś synonim

Pobierz

Wystepuję wiele wyrazów bliskoznacznych dla pożegnać się z czymś na Synonym.pl.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla wyrażenia zapoznać się z czymś istnieją 22 synonimy.. 23 literowe: zaznajamiać się z czymś; 22 literowe: orientować się w czymś; 20 literowe: oddawać się lekturze; 19 literowe: zagłębiać się w coś; 15 literowe: zaznajamiać się; 14 literowe: odczytywać coś; wchodzić w coś; 13 .zaprezentować, zaznajomić, uchwycić wzrokiem, wychwycić wzrokiem, obadać, przepytać się, wyeksplorować, wypytać się, wysondować, wywiedzieć się, naciąć się, nadziać się, napotkać, natknąć się, natrafić, spotkać, trafić, zastać, zdybać, zejść się, zetknąć się, zobaczyć się, doświadczyć, doznać, mieć coś za sobą, odczuć, poczuć, podzielić,Zapoznać Synonim.. Znam i akceptuje Politykę Prywatności.Synonimy do słowa: zorientować się w czymś.. Synonimy do wyrażenia "zapoznać się z czymś" Pod spodem znajduje się przekrojowy spis wszystkich wyrazów bliskoznacznych do wyrażenia zapoznać się z czymś: obejrzeć, pooglądać, przejrzeć, przekartkować, przerzucić, przewertować, zaznajomić się z czymś, rozglądać się, zorientować się w czymś, dowiedzieć się, podowiadywać się, podsłuchać, posłyszeć,najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne wyrażenia zapoznać się z czymś to: pooglądać, zaczerpnąć, zostać poinformowanym, zwiedzieć się, posiąść wiedzę, dowiedzieć się, zaznajomić się z czymś, rozglądać się, podowiadywać się, przekartkować, zasłyszeć, obejrzeć, usłyszeć, posłyszeć, zasięgnąć, zetknąć się, przewertować, podsłuchać, przerzucić, …zapoznać » w odniesieniu do zaznajamiania kogoś z czymś nauczyć, obznajomić, oswoić, podszkolić, poduczyć, poinstruować, przeszkolić, przygotować, przyuczyć, wdrożyć, wprowadzić, wtajemniczyć, wyszkolić, zaznajomić, zorientować, zapoznać » odnośnie zaznajamiania kogoś z czymś objaśnić, obznajomić, poinstruować, pouczyć,Synonimy do wyrażenia "zapoznać się" Pod spodem znajduje się kompletny spis wszystkich synonimów do wyrażenia zapoznać się: obejrzeć, objąć kogoś spojrzeniem, oglądnąć, omieść kogoś oczami, omieść kogoś spojrzeniem, omieść kogoś wzrokiem, otaksować kogoś spojrzeniem, przebiec oczami po kimś, przebiec spojrzeniem po kimś, przebiec wzrokiem po kimś,Synonimy do słowa: zapoznać się z czymś..

zapoznać się — zapoznawać się.

23 literowe: zorientować się w czymś; 22 literowe: zaznajomić się z czymś; 14 literowe: dowiedzieć się; 13 literowe: rozglądać się; przekartkować; 12 literowe: przewertować; 11 literowe: zetknąć się; 10 literowe: przerzucić; 9 literowe .Synonimy i inne określenia wyrażenia zapoznać się z czymś.. 20 literowe: zapoznać się z czymś; 13 literowe: przekartkować; 12 literowe: przewertować; 10 literowe: przerzucić; 9 literowe: przejrzeć; pooglądać; 8 literowe: obejrzećLearn the definition of 'zapoznać się z czymś'.. «poznać coś nowego».. wypraktykować zaznać, przeżyć, popróbować, zakosztować, odczuć, doświadczyć, skosztować, zjeść zęby na czymś, liznąć, przetestować, przejść, doznać, zasmakować, wypróbować, posmakować, pokosztować,zaznajomić się ZAPOZNAĆ SIĘ to inaczej: zaznajomić się Sprawdź też synonimy dla słów tematycznie lub słownikowo podobnych do szukanego przez Ciebie słowa.Przygotowując dłuższą formę wypowiedzi na konkretny temat, istnieje prawdopodobieństwo, że pewne wyrazy czy sformułowania zaczną się powtarzać.. Jak twierdzi znawca greki Nathanael Culverwel, nasuwa ona myśl o "lepszym zapoznaniu się z czymś, .zapoznać — zapoznawać 1.. Więcej.. Znam i akceptuje Politykę Prywatności.Synonim Zaznajomić Się i inne słowa, które mają to samo znaczenie.. Znaleziono 63 wyrazów bliskoznacznych do słowa poznać..

Przykład: zaznajomić się z czymś.

Synonimy dla zapoznać się to: przepytać, rozpracować .Tłumaczenia w kontekście hasła "zapoznać się z czymś" z polskiego na angielski od Reverso Context: Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Tegoroczna edycja pozwoliła ponad 6000 odwiedzającym zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami .zapoznać — zapoznawać.. Aby uniknąć sytuacji, kiedy dana fraza użyta zostanie wielokrotnie, warto zapoznać się z zasobami, które ma do zaoferowania słownik wyrazów bliskoznacznych.Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?. Synonimy te podzielone są na 4 grupy znaczeniowe.zapoznać się z czymś, zaznajomić się z czymś, Grupy znaczeniowe kontekstu "w kontekście zapoznania się z czymś" w kontekście zapoznania się z czymś obejrzeć, pooglądać, przejrzeć, przekartkować, przerzucić, przewertować, zapoznać się z czymś, zaznajomić się z czymś, Słownik wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla grupy znaczeniowejPoniżej znajduje się zbiorczy spis wszystkich synonimów do wyrażenia zapoznawać kogoś z czymś: ćwiczyć, ćwiczyć w czymś, dowodzić, edukować, instruować, kształcić, nauczać, obeznawać, pouczać, przekonywać, szkolić, uczyć, zapoznawać, zaznajamiać, informować, objaśniać, powiadamiać kogoś o czymś, szkolić kogoś, tłumaczyć coś komuś,Poznaj definicję 'zapoznać się z czymś', wymowę, synonimy i gramatykę..

Istnieje 13 Synonimy do zapoznać się z czymś.

Synonimy dla zapoznać się z tekstem to: zinterpretować, odtworzyć, wywieść, przetłumaczyć, pojąć, przeczytać, przestudiować, odebrać.Wejdź i zobacz synonimy dla zgodny z czymś.. Przeglądaj przykłady użycia 'zapoznać się z czymś' w wielkim korpusie języka: polski.. Wystepuję wiele wyrazów bliskoznacznych dla zgodny z czymś na Synonym.pl.. «umożliwić komuś poznanie czegoś lub przekazać komuś wiedzę o czymś».. Synonim Litery .. Zaznajomić; Zaznajomić, Zapoznać, Przeszkolić; Zaznajomić SięWpaść Na Kogo .Synonimy do słowa: zaznajomić się z czymś.. Dlatego prosimy - dodaj naszą domenę, jako wyjątek lub skorzystaj z instrukcji i odblokuj wyświetlanie reklam na naszych serwisach.. «nie docenić kogoś lub czegoś» zgłoś uwagę Popularne słowa pijar pejoratywny kokietka semantyczny sylaba na razie niedługo bezczelny m.in. szacunek Przeglądaj słowniki A Ą B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N Ń O Ó P Q R S Ś T U V WSynonimy do słowa: zapoznawać się z czymś.. Szybko przeczytaj wszystkie synonimy 4 i znajdź najlepsze słowo za darmo .. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Proponujemy zapoznać się z rezultatem przebudowy małego paryskiego apartamentu typu studio.. Istnieje 2 Synonimy do zorientować się w czymś.. «nie docenić kogoś lub czegoś»..

Istnieje 21 Synonimy do zapoznawać się z czymś.

Przykład: nawiązać znajomość czy zapoznać czy poznać .. Poprzypatrywać Się, Przypatrzyć Się, Zapoznać Się; Zapoznać Się Z Czymś; Rozpatrzyć Się, Rozpatrzeć Się, .Synonim poznać Poznaj jak inaczej można określić słowo poznać.. «poznać kogoś z kimś» 3.. Bez wpływu z reklam będzie to po prostu niemożliwe.. Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się z treścią Polityki Prywatności.. Browse the use examples 'zapoznać się z czymś' in the great Polish corpus.Tłumaczenie hasła "zapoznać się" na angielski.. 20 literowe: zapoznać się z czymś; 13 literowe:Tłumaczenie słowa 'zapoznać się' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Sprawdź synonimy do wyrażenia - zapoznać się - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. Dziękujemy!Wejdź i zobacz synonimy dla pożegnać się z czymś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt