Tekst piosenki serce matki

Pobierz

Adam Aston/Mieczysław Fogg.. Serce to nie sługa i nie da namówić się na kompromis Zapomnienie lecz na łzy Serce gdy pokochasz do raju zabierze cię i .Chciałaś mi złamać serce, kurwa.. [Zwrotka 1] Kiedyś byłem uczuciowy, ale wybiłaś mi to z .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Serce matki wszystko przebaczy:; Pięć razy pojawia się tekst Bo serce matki wszystko przebaczy po polsku.. Regulamin.. Gdzie my, o Matko, ach gdzie pójdziemy, I gdzie ratunku szukać będziemy, /Twojego ludu nie gardź prośbami, Ucieczko grzesznych, módl się za nami./bis.Gdy serce twe.. Matko Najświętsza do serca Twego, Mieczem boleści wskróś przyszytego, /Wołamy wszyscy z jękiem, ze łzami: Ucieczko grzesznych, módl się za nami!/bis.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Serce matki.Tekst piosenki [Zwrotka 1] .. A gdy przestaje dla nas bić - tak ciężko, ciężko żyć!. Okrutna obojętność w krąg.. Czas rządzi Tobą.. (2x) Kiedy mija dzień i noc nastaje, Mówisz - miłych snów, moje kochanie.. Mamo, zatańczmy razem walca, na boso na palcach, tylko Ty i ja!. Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie.Obłuda, fałsz,to są życia gry.. Kochana Matko, na Twe wspomnienie, moje serce drży, Kochana Matko, Ty jedna me zrozumiesz gorzkie łzy, Kochana Matko,mieczyslaw fogg - serce matkiŻyjemy wśród zamętu i braku sentymentuTu sztuczny śnieg tam znów sztuczne łzyObłuda, fałsz, to są życia gryMiłości szczerej nie .Tekst piosenki: Ty oszukałaś miłość, po co Ci to było..

Jedynie serce matki.

A gdy przestaje dla nas bić .Mimo wszytko Matki serce drży [Refren x2] Czy jest dola, czy niedola, kto się ciągle martwi Jakie czasy by nie były płacze serce Matki U mnie wreszcie się układa, Mamo otrzyj łzy Wszystko dobrze, już spokojnie śpij, Mamo!. Nikt nie jest sobą.. Kochana Matko, na Twe wspomnienie moje serce drży.. Poznaj słowa utworu Serce Matki - Mieczysław Fogg.. Tylko Twoje serce chciałem mieć, nie więcej.. Piosenki dla dzieci.Tekst piosenki Makabunda: Serce Matki Żyjemy wśród zamętu I braku sentymentu Tu sztuczny śmiech Tam znów sztuczne łzy Obłuda, fałsz to są życia gry Miłości szczerej nie ma W epokach kłamstw, krzywd i mąt Nikt nie jest sobą Czas rządzi tobą Okrutna obojętność w krąg Jedynie serce matki uczuciem zawsze w śnieAdam Aston/Mieczysław Foggserce Matki - tekst piosenki.. Na skróty.. ; Jeden raz pojawia się tekst Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie po polsku.. Miłości szczerej nie ma, epoka kłamstw, krzywd i mąk.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Mieczysław Fogg wraz z .Sprawdź słowa piosenki Serce Matki Piwnica Pod Baranami, zobacz teledysk.. Jesteś taka ładna, a taka głupiutka, przecież jestem bulletproof.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Agnus wraz z tłumaczeniem.Podarować właśnie chcę.. Teksty piosenek > A > Agnus > Serce matki wszystko przebaczy..

serce Matki.

Kolędy.. I choćby Cię opuścił cały świat, U Matki wciąż, Tam znajdziesz bólu ukojenie, Tam znajdziesz smutku zapomnienie, Tam znajdziesz Twe znękane serce, Pokój w rozterce.. Jesteś mamo skarbem mym, Kocham Ciebie z całych sił.. Kochana Matko, Ty jedna me zrozumiesz gorzkie łzy.4.. [Zwrotka 2] Dziadek robił u dziedzica, Mama jest z czworaków Babcie wzięła mi gruźlica przed trzydziestką jakośPrzynieś mi serce swojej matki Et lon la lair, et lon la la Masz z sercem matki swej powrócić Et lon la lair, et lon la la Masz z sercem matki swej powrócić Psom na pożarcie chcę je rzucić Et lon la lair, et lon la la Poszedł i zabił matkę miłą Et lon la lair, et lon la la Poszedł i zabił matkę miłą Z matczynej piersi serce wyjąłTekst piosenki: Żyjemy wśród zamętu I braku sentymentu Tu sztuczny śmiech, tam znów sztuczne łzy Obłuda, fałsz - to są życia gry Miłości szczerej nie ma Epoka kłamstw, krzywd i mąk Nikt nie jest sobą Czas rządzi tobą Okrutna obojętność w krąg Jedynie serce matki Uczuciem zawsze tchnie Jedynie serce matki O wszystkim dobrze wieNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Serce Matki:; Jeden raz pojawia się tekst Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie po polsku.. Tu sztuczny śmiech, tam znów sztuczne łzy..

Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie.

Napisz do nas.. Mamo, poczytaj mi gazetę.. zapomnieć Cię może, wierzaj mi!. ; Pięć razy pojawia się tekst Bo serce matki wszystko zrozumie po polsku.. Nie poznałem takiej jak Ty, nie kochałem.. Nikt nie jest sobą, czas rządzi tobą, Okrutna obojętność w krąg.. ; Cztery razy pojawia się tekst Ono czułością zawsze otoczy po polsku.. Uczuciem zawsze tchnie.. Obłuda, fałsz - to są życia gry.. Jesteś wszystkim tym co mam, Wszystko Tobie jednej dam.. Od białych, groźnych skał * niezmierna jasność płynie, * wiatr dziwny głośno wiał * ku klęczącej dziewczynie.. Nic nie robią mi już słowa z twoich ust.. Już zapomniałaś mała, jestem bulletproof.. 2 009 439 tekstów, 18 288 poszukiwanych i 556 oczekujących Dodaj tekst Brak tekstu?. I choćby cię opuścił cały świat u Matki wciąż tam znajdziesz bólu ukojenie, tam znajdziesz smutku zapomnienie, tam znajdziesz Jej znękane serce, pokój w rozterce.. Miłości szczerej nie ma.. Zobacz słowa utworu Serce matki wszystko przebaczy wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Tekst piosenki Serce Matki - Mieczysław Fogg, tłumaczenie oraz teledysk.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności .O Matce pieśń, to pieśń przez łzy, to pieśń bez słów To cały świat, dziecinnych lat, wskrzeszonych znów To Matko sny, że jesteś znów tak blisko Jak wówczas gdy klęczałaś nad kołyską Za serce twe i świętość warg i dobroć rąk Jak śpiewać pieśń u twoich nóg bym cicho kląkł I wybrałbym najświętsze z wszystkich słów i rzekłbym: MatkoApr 26, 2022Serce matki - KęKę zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk..

Tekst piosenki: Żyjemy wśród zamętu i braku sentymentu.

Sprawdź słowa piosenki SERCE MATKI WSZYSTKO PRZEBACZY AGNUS, zobacz teledysk.. Miało być tak pięknie, tak pięknie miało być.. Bernadka patrzy w Nią, * różaniec w rękę bierze, * Niebieską Panią swą * pozdrawia rzewnie, szczerze.. Już zapomniałaś mała, jestem bulletproof.. 7.Ktoś, kto nie umie zdradzić- Matka I serce jej, najczystsze z serc O Matce pieśń, to pieśń przez łzy, to pieśń bez słów To cały świat, dziecinnych lat, wskrzeszonych znów To Matko sny, że jesteś znów tak blisko Jak wówczas gdy klęczałaś nad kołyską Za serce twe i świętość warg i dobroć rąk Jak śpiewać pieśń u twoich nóg bym cicho kląkł"Serce Matki" tekst piosenki.. Po czym tulisz mnie, czule całujesz, Więc zaśpiewam Ci, to co ja czuję.To wie jubiler - serce zimne jak jabeny kamień Sam je przecież bracie szlifowałem Pół życia piłem, a pół życia miałem wyjabene Do zobaczenia bracie, tam przy barze To wie jubiler - serce zimne jak jabeny kamień Sam je przecież bracie szlifowałem White 2115 - Pół życia tekst piosenkiMamo, wypij spokojnie kawę.. Gajer założony, biała suknia lśni.. Jedynie serce matki.. KęKę Lyrics "Serce Matki" Podobno tylko swoim wrogom życz ciekawych czasów W kraju jest ogólnie spoko mimo złych sąsiadów .. Jakie czasy by nie były płacze serce Matki U mnie wreszcie się układa, Mamo otrzyj łzy Wszystko dobrze, już spokojnie śpij, Mamo!Agnus - Serce matki wszystko przebaczy - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. [Zwrotka 2]AGNUS - SERCE MATKI WSZYSTKO PRZEBACZY - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Polecane.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.Strzałka Gdy serce Twe przeszyje bólu grot, Do Matki dąż.. ; Jeden raz pojawia się tekst Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie po polsku.. Kościół pełen gości, już masz pojawić się.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Mapa serwisu.. Obłuda, fałsz - to są życia gry.. Mamo, chodź, pokaż mi tapetę.. Mimo wszytko Matki serce drży [Refren x2] Czy jest dola, czy niedola, kto się ciągle martwi Jakie czasy by nie były płacze serce Matki U mnie wreszcie się układa, Mamo otrzyj łzy Wszystko dobrze, już spokojnie śpij, Mamo!. Dodaj soundtrack.Tekst piosenki ciemna nocka - Ciemna nocka księżycowa na doliną I za lasem ptak szczebioce głośno pieśń Ja do ciebie przyjść nie mogę bo mi bronią - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-35096 Wesele i Ślub.. Chodź, usiądź tu i wrzuć na luz.. A gdy przestaje dla nas bić - tak ciężko, ciężko żyć!. Nic nie robią mi już słowa z twoich ust..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt