Przemówienie samorządu uczniowskiego na zakończenie roku

Pobierz

Każdy sukces i dobro było naszym wspólnym udziałem.Kształcenie na odległość; Rada rodziców; Wykaz podręczników w roku szk.. Możecie być pewni, że Was nie zawiodę.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Dziękuję za sumienność na każdym stanowisku, odwagę , determinację , za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność, za przyjaźń, za wsparcie w codziennej pracy.. Koledzy i koleżanki!. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody.. Warto przeczytać - poradniki dla rodziców.. Egzaminy 2020/2021; Egzaminy 2019/2020; Rekrutacja 2022/2023; Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022; Ważne strony; Dla ucznia.. Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem.Podczas tej duchowej uczty usłyszeliśmy: "Instant koncert" na saksofonie w wykonaniu Ligii Skrzypczak, "L'eveil de L'amour" na pianinie w wykonaniu Karoliny Torchała, a na zakończenie Karolina i Ligia wykonały w duecie "Ave Maryja" Jana Sebastiana Bacha.. Powitanie .. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Drodzy nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście, .. Ten muzyczny upominek na długo pozostanie w naszej pamięci.Będzie tak jak o swoim nauczycielu pisał poeta JulianTuwim : "Słyszę Twój głos w wieczornym pacierzu wiatru , w mruganiu gwiazd na niebie, idziesz ze mną przez całe życie ..

Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Słowa przedstawicielki klas III - Katarzyny Kozioł: TUTAJ.. Pani Dyrektor!. Jun 26, 2020Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Konkurs na najlepsze klasy - certyfikaty dla klas za frekwencję i średnią ocen - zapoznanie uczniów z regulaminemApr 29, 2021 Prezydium Rady Rodziców; Komisja Rewizyjna; Grupowe Ubezpieczenie NNW; Numer Konta Bankowego; Kontakt; Regulamin i Kompetencje Rady Rodziców; Terminarz Zebrań; Historia - Prezydium Rady Rodziców; Logo Rady RodzicówJul 10, 2021May 17, 2022Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przemówienie na zakończenie roku szkolnego ?. Za wszystko to ,co wspólnie pozwoliło nam kształtować dobry wizerunek naszej szkoły.. Samorząd .Jedna skoro jesteś wójtem lub burmistrzem ewentualnie prezydentem miasta, senatorem albo posłem i zostałeś zaproszony aby uświetnić bal, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.. Napiszemy przemówienie jedyne w swoim rodzaju odnoszące się nie tylko do sytuacji studniówkowej, ale i do czasu oraz miejsca w którym mowa jest wygłaszana.ZAKOŃCZENIE W zakończeniu należy krótko podsumować przemowę, podziękować za wysłuchanie.. Ogłoszenia; Egzamin ósmoklasisty.. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali.. Pytania ..

Przykładowo: ''Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko przewodniczącej Samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012.Razem jesteśmy stanie zdziałać wiele.

Przemówienie na koniec roku szkolnego, Prezentacje POŻEGNANIE KL. 6 2011, KONIEC ROKU SZKOLNEGO listy gratulacyjne z cytatem, KONIEC ROKU SZKOLNEGO, Zaproszenia, podziękowania, listy .2.. Zanim wyruszymy w naszą dwumiesięczną podróż, chciałabym wypowiedzieć się w imieniu całej społeczności uczniowskiej.Jun 26, 2020Jun 25, 2021Jun 25, 2021Zakończenie roku szkolnego - przemówienie 26 czerwca 2020 Helena Aktualności Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy i wszyscy sympatycy szkoły, Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Witam Wszystkich bardzo serdecznie w domach, odświętnych, skupionych przed szklanymi ekranami Waszych laptopów i innych urządzeń komunikacyjnych.Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.. Serdecznie gratulujemy uczennicom .Zasady przebywania na terenie szkoły; Regulamin dziennika elektronicznego_Librus; Programy / projekty edukacyjne; Informacje dla rodziców; Rada Rodziców.. Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Szkoła - zapytaj eksperta (1558) Wszystkie (1558) Język angielski (821) Język polski (378) Matematyka .Jun 25, 2020Uroczystość prowadzą członkowie Samorządu Uczniowskiego..

Zakończenie roku - przygotowanie apelu na zakończenie roku szkolnego - przygotowanie certyfikatów - przemówienie przewodniczącego - członkowie SU, przewodniczący SU, opiekunowie, sekcja akustyczna.

Dziękujemy Wam Nauczyciele i Wychowawcy i z całego serca życzymy sto lat pomyślności !Sep 1, 2020Jun 26, 2020Zakończenie roku szkolnego uczniów klas III .. Drodzy Trzecioklasiści sposobem na przywołanie wspomnień: Przemówienie Pani Dyrektor Małgorzaty Kaim: TUTAJ.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Szanowna Pani Dyrektor!. Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę.. Cały rok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt